Suknia ślubna – jak wybrać tę jedyną cz.1

Organizując swój wymarzony ślub przychodzi ten moment, kiedy trzeba wybrać się do salonu sukien ślubnych i wybrać tę jedyną! Suknia jest to ogromnie ważny element, nadający charakteru całej uroczystości.
Obserwując błysk w oku Panny Młodej, która po raz pierwszy wkłada na siebie suknię ślubną jest to dla mnie zawsze poruszający moment, nie mówiąc już o najbliższym otoczeniu Młodej, które doradza w wyborze, bardzo często pojawiają się łzy wzruszenia i szczęścia to piękna chwila, którą należy celebrować.
Praktycznie każda kobieta jako mała dziewczyna wyobrażała sobie swoją bajkową, wymarzoną suknię ślubną, niekoniecznie typową ‘księżniczkę’, ponieważ bajek mamy wiele, więc wybierając się do salonu sukien ślubnych trzeba znać podstawowe fasony ślubne.

Oto te podstawowe fasony:
Princessa/Księżniczka – fiszbinowy gorset, bardzo szeroki dół zwykle wykonany z tiulu (im miększy i przyjemniejszy w dotyku tiul tym lepiej), zwykle zdobiony kryształkami.
Jest to klasyczna bajkowa suknia.

źródło: pinterest.com

Litera A – trapez idealnie podkreślający wcięcie w talii.
Niezwykle kobieca, podkreśla kobiece piękno.

suknia ślubna
źródło: pinterest.com

Syrenka – przylegająca do ciała, podkreśla wszelkie kobiece atuty.
Bardzo kobieca, seksowna.

suknia ślubna
źródło: pinterest.com

Empire – luźna, z lejących się tkanin.
Bardzo dziewczęca i subtelna, idealna do ślubu w stylu boho/rustykalnym.

suknia ślubna
źródło: pinterest.com

Rada I
Pamiętaj, że suknia ślubna ma uwydatnić Twoje atuty i być dodatkiem do Twojego blasku, który w dzień ślubu ma każda Panna Młoda, absolutnie suknia nie może Cię przebrać ani przyćmić!

Rada II
Umawiając wizytę w salonie zapytaj, jak przygotować się do takiej przymiarki (czy brać obcasy ze sobą, specjalną bieliznę itp.) i ile potrwa przymiarka?

Rada III
Zorientuj się jak wygląda czas realizacji w miejscach które planujesz odwiedzić. Zwykle czas oczekiwania to od 3 miesięcy, czasem aż do roku!

Więcej o idealnej sukni ślubnej w kolejnych postach 🙂

Jedna odpowiedź do “Suknia ślubna – jak wybrać tę jedyną cz.1”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *