Wedding Planner, Konsultant Ślubny kto to jest i czym się zajmuje?

Organizacja ślubu i wesela nie jest sprawą oczywistą. Jest to bardzo pracochłonne i czasochłonne przedsięwzięcie. Niedoświadczeni Narzeczeni stają przed wieloma dylematami: jaki budżet na wesele, który fotograf będzie najlepszy, DJ czy zespół, na obiad rosół czy zupa krem i mogłabym tak wymieniać bardzo długo…

Firm oferujących usługi ślubne na rynku jest bardzo wiele, ale jak wybrać te najbardziej korzystne nie przekraczając budżetu ślubnego?

Aby ułatwić sobie zadanie i sprawić by organizacja była wyłącznie przyjemnością zatrudnienie Konsultanta Ślubnego to idealne rozwiązanie!

Organizacja ślubu i wesela to ogromne wyzwanie, wzięcie odpowiedzialności za powodzenie jednego z najważniejszych dni w życiu człowieka. Dzień ślubu powinien być starannie zaplanowany, tak by Para Młoda wspominała go jako ten wyjątkowy, pełen radości, wzruszeń i miłości.

Konsultant ślubny to osoba, której powierza się kompleksową organizację ślubu i wesela lub organizację wybranych elementów związanych z organizacją tego wyjątkowego dnia. Wedding Planner doskonale zna trendy i nowinki panujące obecnie w branży ślubnej. Zaproponuje Narzeczonym najlepsze rozwiązania indywidualnie dopasowane do ich wymagań i wizji. Konsultant współpracuje tylko z firmami godnymi polecenia i w ich imieniu negocjuje najlepsze warunki współpracy.
Zakres obowiązków jest bardzo duży, począwszy od wyboru idealnego miejsca na przyjęcie weselne, polecenie zespołu lub DJ, wybór odpowiedniego menu, fotografa i kamerzysty, pomoc w ustaleniu budżetu ślubnego i zarządzanie nim przez okres przygotowań, ustalenie motywu przewodniego, organizacja dekoracji ślubnych, atrakcji na przyjęcie, transportu dla Pary Młodej i ich gości i wiele innych. Pilnuję terminarza i dbam o najmniejsze szczegóły, zamieniam w rzeczywistość wyobrażenia, wizje i marzenia Narzeczonych dotyczące ich dnia ślubu.
Wedding planner to nie tylko osoba organizująca Państwa ślub, ale też przyjaciel. Tak, jestem dla Was przez cały okres współpracy, pocieszam, doradzam, dyscyplinuję oraz integruję się̨ z Państwa emocjami.

Samodzielna organizacja ślubu jest ogromnym wyzwaniem, któremu towarzyszy pośpiech, stres, nie da się̨ też uniknąć błędów. Zatrudniając Konsultanta ślubnego, to ja będę odpowiedzialna za przebieg przygotowań oraz za spektakularny efekt końcowy.

Jedna odpowiedź do “Wedding Planner, Konsultant Ślubny kto to jest i czym się zajmuje?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *